Hala Expo-Łódź

Hala Expo-Łódź to nowoczesne centrum wystawiennicze znajdujące się w centrum miasta. Jej zaplecze pozwala na organizacje imprez o różnych charakterze.

Opis

Expo-Łódź to wielofunkcyjne centrum konferencyjno-wystawiennicze usytuowane w sercu miasta, które oferuje szerokie możliwości organizowania imprez takich jak targi, wystawy, kongresy i konferencje. Expo-Łódź przystosowane jest także do realizacji pokazów mody i nagrań telewizyjnych. Na ponad 13000 m² powierzchni obiektu składa się 5700 m² powierzchni wystawienniczej, 800 m² foyer głównego, 400 m² foyer na piętrze, 1000 m² powierzchni konferencyjnej, a także zaplecze gastronomiczne i parking.Hala oferuje ponad 3000 m² powierzchni wystawienniczej wyposażonej we wszystkie niezbędne media. Halę Expo można zaaranżować w dowolny sposób wg potrzeb organizatorów imprez takich jak: targi, kiermasze, kongresy, pokazy mody, koncerty, bankiety, imprezy firmowe, spotkania integracyjne, itp.

Expo-Łódź dysponuje w pełni wyposażoną aulą dla 459 osób i 4 salami konferencyjnymi o powierzchni 100 m² każda. Dzięki systemowi mobilnych i dźwiękoszczelnych ścian, sale można połączyć w jedną przestrzeń konferencyjną o łącznej powierzchni 440 m², która może przyjąć do pół tysiąca Gości. Do dyspozycji organizatorów imprez o charakterze międzynarodowym Expo-Łódź oferuje sprzęt do tłumaczeń symultanicznych. Sale konferencyjne wyposażone są w rzutniki, sytem nagłośnieniowy, mikrofony bezprzewodowe i system klimatyzacji.

Parking

Hala Expo posiada własny parking wielopoziomowy na 350 samochodów osobowych oraz ogrodzony teren zewnętrzny o powierzchni 3000 m².

Właściciel, zarządzający

Expo-Łódź Sp. z o.o.