Powróciły oferty bezpłatnych zajęć rekreacyjnych, odbywających się w łódzkich parkach w okresie wakacyjnym.

Rekreacja w łódzkich parkach

ostatnia aktualizacja 17.07.2020 piątek 13:18

 

Hello Yoga i Zielona Łódź ponownie zapraszają na cykliczne, bezpłatne zajęcia Yogi w parku na Zdrowiu. Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę o godz. 13:00, przy polance nad stawem od strony Al. Unii Lubelskiej.

Natomiast w zachodniej części Parku Podolskiego, od strony Alei Marszałka Rydza Śmigłego, pomiędzy tężnią, fontanną oraz skałkami, w każdą niedzielę do 9 sierpnia, zawsze o 11:00, można poznać podstawy Yogi .

Kto lubi ćwiczyć rano, może układy Yogi  zaczynać w niedzielne poranki (godz. 10:00) w parku Źródliska II w Łodzi (polana za Muzeum Kinematografii). W przypadku tej oferty, w razie deszczu zajęcia odbywać się będą w drewnianej altanie, która znajduje się na terenie parku.

Zielona Łódź zaprasza również do Akademii Tai Chi i Lok Hup. Styl ćwiczony w Akademii Tai Chi i Lok Hup dostępny jest dla wszystkich bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Ćwicząc Tai Chi uczymy się technik pracy z ciałem, umysłem i duchem, prowadzących do wewnętrznej harmonii, równowagi, do zdrowia i dobrego samopoczucia. Bezpłatne zajęcia odbędą się w każdą niedzielę wakacji o godzinie 15.00 w pobliżu Altany w Parku Źródliska I.

Uczestnicy wszystkich wymienionych zajęć powinni być zaopatrzeni we własną matę lub koc, napoje oraz maseczkę.

Dla lubiących większy wysiłek, Zielona Łódź ma propozycję wycieczki rowerowej 19 lipca. Tematem przewodnim trasy będą łódzkie, istniejące i nieistniejące obiekty sportowe, a przewodnikiem będzie Sebastiam Glica z Muzeum Miasta Łodzi.
Chętni rowerzyści zbierają się o godz. 12:00 przy Altanie w Parku Źródliska I.

Informacje o kolejnych atrakcjach rekreacyjnych można obserować na firmowej stronie fanpage'a Zielona Łódź .

Powiązane artykuły