Organizatorzy łódzkiego Letniego Festiwalu Filmowego będą ponownie czekać na widzów pięć razy w tygodniu, jak zawsze od godz. 21:00.

Ruszył Letni Festiwal Filmowy „TME Polówka”

ostatnia aktualizacja 15.07.2020 środa 13:44

 

Z uwagi na ograniczenie liczby widzów do 150, wszystkie projekcje odbywać się będą na terenach zamkniętych. Widzowie, aby mogli wziąć udział w projekcji, będą musieli odebrać w Internecie bezpłatną wejściówkę.
Liczba miejsc, w których będą odbywać się spotkania, będzie się stopniowo zwiększać. Organizatorzy mają nadzieję, że w drugiej połowie wakacji uda się powrócić do najbardziej rozpoznawalnych miejsc festiwalu, czyli parków na Zdrowiu i Julianowskiego oraz Stawów Stefańskiego.

Ze względu na bezpieczeństwo widzowie przy wejściu będą mieli mierzoną temperaturę. Muszą być też zaopatrzeni w maseczki. Leżaki zostaną rozstawione w bezpiecznej odległości.

Pierwsza sekcja tematyczna przebiegła od 1 do 9 lipca. Kolejne siedem sekcji tematycznych to Młodość, Góry, VHS, Stereo oraz oczywiście The best of.
Najbliższe propozycje filmowe to „Boyhood” prezentowany 15 lipca w Parku Baden-Powella i „Królowie lata”, który 16 lipca będzie wyświetlany w Ośrodku Kultury Górna (ul. Siedlecka 1). Informacje o kolejnych tytułach będą publikowane w każdy wtorek.

Wejściówki na projekcje można odbierać na firmowej stronie Festiwalu .

Powiązane artykuły