W dniu 21 lipca (wtorek) o godz. 20:00, łódzki klub muzyczny Wytwórnia zaprasza na pierwszy duży koncert po przerwie związanej z epidemią koronawirusa, Pogo Mini Tour Ørganek 2020.

21.07.2020. Wytwórnia wraca do koncertów

ostatnia aktualizacja 14.07.2020 wtorek 09:59

materiały organizatora 

Pogo Mini Tour to seria mini koncertów prezentujących najnowszy singiel zespołu Ørganek. Po dwóch platynowych płytach, setkach koncertów w Polsce i za granicą oraz długiej przerwie koncertowej, grupa wraca z nowym materiałem, którego premiera planowana jest na jesień bieżącego roku.

Tytuł singla „Pogo” odnosi się do grupowego tańca, podczas którego uczestnicy zderzają się ze sobą z dużą siłą, próbując jednocześnie zachować równowagę. Celem jest uderzyć, żeby utrzymać się na nogach. Zaatakować, żeby przetrwać bez upadku.
Przekaz nawiązuje do tematu chocholich i absurdalnych tańców społeczno-politycznych obecnych w polskiej kulturze politycznej.

Koncert będzie zorganizowany zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym oraz wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa Covid-19. Do sprzedaży wprowadzona zostanie jedynie połowa dostępnych miejsc w Wytwórni.
Uczestnik imprezy ma obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zobowiązany jest do samodzielnego zaopatrzenia się w materiały ochrony osobistej tj. maseczkę.
Uczestnik ma obowiązek przed wejściem na teren imprezy złożyć pisemne oświadczenie lub wcześniej drogą elektroniczną, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na firmowej stronie Klubu.

Powiązane artykuły