Najbliższa giełda miłośników starych moto weteranów odbędzie się 25 stycznia (sobota), na terenach Expo Łódź, przy ul. Politechniki 4, aż do ulicy Stefanowskiego.

25.01.2020. Moto Weteran Bazar

ostatnia aktualizacja 14.01.2020 wtorek 11:26

materiały organizatora 

Moto Weteran Bazar to największa w Polsce impreza handlowa dla miłośników motoryzacji, kolekcjonerów i hobbystów. Historia Moto Weteran Bazaru rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy grupa łódzkich miłośników motoryzacji postanowiła stworzyć miejsce wymiany części do starych aut i motocykli.

Łódzka giełda to miejsce, gdzie można sprzedać, kupić, zamienić, zobaczyć: motocykle oraz samochody zabytkowe i klasyczne, części, akcesoria, literaturę, ubiory, modele, pojazdy wojskowe, militaria, starocie i wszystko, co jest związane z dawną techniką. Moto Weteran Bazar to także tradycyjne miejsce spotkań osób o podobnych zainteresowaniach, okazja do wymiany doświadczeń. Podczas łódzkiej giełdy odbywają się pokazy kolekcji, muzeów i klubów, prezentowane są wystawy tematyczne.

Podczas każdej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 700 wystawców, a imprezę odwiedza blisko 15 tysięcy zwiedzających – nie tylko z całej Polski, ale również kolekcjonerów z Europy.

Szczegółowe informacje o giełdzie i stoiskach dostępne są na firmowej stronie organizatorów.

Powiązane artykuły