Przez trzy dni (19–21 września, Hala Expo) można będzie zapoznać się w Łodzi z najnowszymi technologiami i metodami rehabilitacji.

19-21.09.2019. Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

ostatnia aktualizacja 01.10.2019 wtorek 14:03

materiały organizatora 

Łódzkie Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji to jedno z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie. Podczas targów prezentowane są najnowsze urządzenia wspomagające diagnozowanie‚ leczenie i rehabilitację. Co roku wystawcy prezentują kilkadziesiąt premierowych produktów: sprzęt i  wyposażenie dla ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej oraz gabinetów spa.
Z myślą o lekarzach, fizjoterapeutach, dyrektorach placówek medycznych, organizowane są wydarzenia towarzyszące: konferencje, seminaria, prezentacje, warsztaty oraz Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji.

Odwiedzający targi mogą zdobyć informacje o możliwych formach wsparcia, dofinansowaniach i programach pomocowych dla osób z problemami zdrowotnymi. Mogą też poddać się bezpłatnym badaniom i porozmawiać ze specjalistami z zakresu: rehabilitacji kardiologicznej, badań postawy i równowagi czy laseroterapii.

Szczegółowe informacje publikowane są na firmowej stronie Targów.

Powiązane artykuły