W Porcie Łódź (ul. Pabianicka 245) otwarto międzynarodową, interaktywną wystawę „Miasto Robotów”, którą oglądać można do dnia 11 sierpnia.

27.06-11.08.2019. Interaktywne roboty w Łodzi

ostatnia aktualizacja 02.07.2019 wtorek 10:16

materiały organizatora 

„Miasto Robotów” to 72 najnowsze roboty z USA, Japonii, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Rosji. Kolekcję robotów uzupełnia Tesla-show, 8 stref wirtualnej rzeczywistości, teatr robotów, urządzenie do przesuwania przedmiotów siłą umysłu oraz wiele innych technologii przyszłości.

Na wystawie można spotkać roboty, które serwują kawę, sprzątają, tańczą salsę, grają w przedstawieniach i nawet lubią się przytulać. Sprowadzono również realistycznego roboto-pająka z Księgi rekordów Guinnessa.
Podczas zwiedzania będzie można pokierować hologramami, rozegrać wirtualną bitwę rycerzy Jedi, a także wyruszyć w podróż w kosmos i zwiedzić naszą galaktykę. Na gości wystawy czeka również możliwość przejazdu skuterem elektrycznym o wielkości samochodu, udział w przedstawieniu teatralnym robotów, taniec błyskawic Tesla-show oraz warsztaty z robotyki. A pamiątkowe chwile uwieczni nam na zdjęciu robot Jibo.

Wystawa zorganizowana została w przestrzeni obok strefy restauracyjnej centrum handlowego, a oglądać można ją każdego dnia, także w niedziele niehandlowe.
Szczegółowe informacje o rezerwacji biletów dostępne są na firmowej stronie organizatorów.

Powiązane artykuły