Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Łódź 2019 odbędzie się w sobotę, 13 kwietnia, na terenie Atlas Areny.

13.04.2019. Łódź miastem przyjaznym motocyklistom

ostatnia aktualizacja 08.04.2019 poniedziałek 14:11

materiały organizatora 

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego to impreza, która ma charakter integracyjno-promocyjny. Dla uczestników zaplanowano koncerty i występy zespołów tanecznych. Odbędą się również konkursy dla dzieci i całych rodzin, zabawy i pokazy skierowane do wszystkich mieszkańców Łodzi. W imprezie uczestniczyć będą strażacy, policja, fundacja DKMS, Łódzkie Centrum Krwiodawstwa, Wojewódzka Stacja Ratownictwa. Przewidziano również liczne stoiska gastronomiczne i handlowe.

Uczestnicy (motocykliści) przywitani zostaną żurkiem z kiełbasą oraz otrzymają pamiątkowe znaczki i naklejki z herbem miasta. Wstęp na imprezę jest wolny.
O godzinie 12:00 nastąpi oficjalne powitanie i otwarcie sezonu przez Prezydent Hannę Zdanowską oraz poświęcenie motocykli.
Natomiast o 14:00 motocykliści wyjadą na Wielką Paradę ulicą Piotrkowską.

Miasto Łódź oceniane jest jako przyjazne motocyklistom. Taką opinię potwierdza poparcie Pani Hanny Zdanowskiej dla idei budowy Łódzkiej Przystani Motocyklowej, zaplanowanej przy ulicy 6 Sierpnia. Będzie to miejsce spotkań i drobnych napraw motocykli. Przystań wyposażona będzie w najazd dla motocykli, zbiornik na zużyty olej, kompresor, stoliki i ławki.

Bieżące informacje dostępne są na Facebookowej stronie organizatorów, grupie Motocykliści -Łódź.

Powiązane artykuły