Przez dwa dni, 13 i 14 marca (środa – czwartek), Łódź będzie centrum wydarzeń oświatowych, dzięki Łódzkim Targom Edukacyjnym, które odbędą się w Atlas Arenie.

13-14.03.2019. XXII Łódzkie Targi Edukacyjne

ostatnia aktualizacja 11.03.2019 poniedziałek 14:35

materiały organizatora 

Organizatorami wydarzenia są: Miejska Arena Kultury i Sportu w Łodzi, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi oraz Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.
W poprzedniej edycji targów uczestniczyło 110 wystawców oraz blisko 12 tysięcy odwiedzających z Łodzi oraz regionu województwa łódzkiego.
W czasie targów swoją ofertę zaprezentują szkoły różnych typów, wyższe uczelnie z całego kraju, ośrodki kształcenia pozaszkolnego, szkoły tańca, biura podróży, producenci i dystrybutorzy środków dydaktycznych.

Przestrzeń Łódzkich Targów Edukacyjnych zostanie podzielona na strefy tematyczne. W Strefie Edukacyjnej przedstawione zostaną oferty uczelni wyższych, szkół ogólnokształcących, zawodowych oraz ponadgimnazjalnych. Salon Innowacyjna Szkoła to przestrzeń dla wystawców mających w swojej ofercie innowacyjne materiały, środki i pomoce dydaktyczne. Strefa Kariery umożliwi nawiązanie bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, proponującymi programy praktyk i stażów. Strefa Kreatywności i Rozwoju zgrupuje natomiast firmy motywujące do poszukiwania ścieżki kreatywnego rozwoju.

Dzięki współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego nie zabraknie też oferty konferencji, warsztatów i seminariów skierowanych do kadry dydaktycznej.

Szczegółowe informacje dostępne są na eventowej stronie MAKiS.

Powiązane artykuły