6 lutego (środa) o godz. 18:00, w nowo powstałym Centrum Kreatywności Fabryka w Łodzi, odbędzie się spotkanie szkoleniowe pod hasłem „Od zera do Youtubera”.

Centrum Kreatywności w Łodzi już działa

ostatnia aktualizacja 01.02.2019 piątek 10:58

 

Jak zarabiać na pasji tworzenia filmów w kanale YouTube, to temat spotkania ze znanym łódzkim youtuberem - NRGeekiem oraz Mateuszem Górskim z Patronite.pl, którzy opowiedzą o tym, jak należy prowadzić kanał YouTube.

Spotkanie będzie miało formę dyskusji, podczas której będzie można dowiedzieć się jak zdobyć patronów, czyli jak zachęcić innych do finansowania swojej pasji. Warsztaty są bezpłatne i dostępne dla wszystkich.

Spotkanie będzie okazją do zobaczenia nowego miejsca na mapie Łodzi - Centrum Kreatywności Fabryka, gdzie oprócz spotkań z ciekawymi ludźmi, znajdzie się mini studio do nagrywania filmików właśnie dla youtuberów. Centrum Kreatywności Fabryka to miejsce, którego celem jest inspirowanie i wspieranie nowych inicjatyw i startupów.

Centrum Kreatywności Fabryka mieści się na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej przy ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G (budynek Hydrofornia).

Więcej informacji o wydarzeniu można przeczytać na eventowej stronie Facebooka.

Powiązane artykuły