Facebook
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Witamy w serwisie visitlodzkie.pl, który przeznaczony jest dla każdego kto ma chęć odwiedzić województwo łódzkie. Strona wykorzystuje technologie informatyczne i mapy cyfrowe w służbie turystom, historykom, miłośnikom kultury oraz mieszkańcom regionu.
W serwisie visitlodzkie.pl znajdziesz wciąż rozbudowywane treści i materiały multimedialne dotyczące kultury regionu opracowane w postaci artykułów oraz kart informacyjnych obiektów atrakcji turystycznych i kulturalnych, wraz z wszechstronną listą obiektów bazy towarzyszącej. W prosty i przyjemny sposób każdy odwiedzający portal może zaplanować swój pobyt na Ziemi Łódzkiej.
Dział artykuły poświęcony jest turystyce i kulturze, tematy te mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy w kalendarium wydarzeń i imprez.

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Finałowe koncerty Dawida Podsiadły na trasie Post Produkcja 2022

ostatnia aktualizacja 14.11.2022 poniedziałek 13:53

Trwa trasa koncertów Post Produkcja 2022, na której Dawid Podsiadło prezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty!

więcej...

Dyniowo w Dorboniance

ostatnia aktualizacja 24.10.2022 poniedziałek 16:31

Lubicie dynie i jesienne klimaty? To musicie wybrać się do największej farmy dyniowej w Polsce. Dobronianka pod Łodzią, to także mini ZOO i moc atrakcji, w tym Bal Halloweenowy dla dzieci 27 października.

więcej...

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022

ostatnia aktualizacja 28.09.2022 środa 15:29

Zachęcamy do kibicowania polskim siatkarkom podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet, które odbędą się w Holandii i Polsce.

więcej...

Light Move Festiwal w Łodzi

ostatnia aktualizacja 22.09.2022 czwartek 15:04

Light Move Festiwal już po raz 12 zawita do Łodzi. W tym roku pod hasłem PRZEBUDZENIE. Oprócz tradycyjnych świetlnych wizualizacji na odwiedzających czekają także koncerty oraz spotkania edukacyjne i dyskusyjne ze specjalistami.

więcej...

Great September Festiwal w Łodzi

ostatnia aktualizacja 02.09.2022 piątek 15:29

Great September to nowy festiwal muzyczny na mapie Polski. Oprócz wspaniałych koncertów na uczestników czeka szereg paneli dyskusyjnych, warsztatów i spotkań z wykonawcami. Mimo nazwy, festiwal został przeniesiony na październik.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji