Facebook
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Witamy w serwisie visitlodzkie.pl, który przeznaczony jest dla każdego kto ma chęć odwiedzić województwo łódzkie. Strona wykorzystuje technologie informatyczne i mapy cyfrowe w służbie turystom, historykom, miłośnikom kultury oraz mieszkańcom regionu.
W serwisie visitlodzkie.pl znajdziesz wciąż rozbudowywane treści i materiały multimedialne dotyczące kultury regionu opracowane w postaci artykułów oraz kart informacyjnych obiektów atrakcji turystycznych i kulturalnych, wraz z wszechstronną listą obiektów bazy towarzyszącej. W prosty i przyjemny sposób każdy odwiedzający portal może zaplanować swój pobyt na Ziemi Łódzkiej.
Dział artykuły poświęcony jest turystyce i kulturze, tematy te mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy w kalendarium wydarzeń i imprez.

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Mistrzowskie mecze w Łodzi

ostatnia aktualizacja 22.05.2019 środa 10:41

Stadion Widzewa w Łodzi jest gospodarzem najważniejszych meczy, rozpoczynających się światowych mistrzostw piłki nożnej, FIFA U-20 World Cup.

więcej...

Film Video Foto

ostatnia aktualizacja 21.05.2019 wtorek 13:46

22. edycja Targów Film Video Foto, najstarszej imprezy branżowej tego typu, odbędzie się w dniach 23-25 maja (czwartek – sobota) w łódzkiej Hali Expo (Al. Politechniki 4).

więcej...

Piknik wśród Róż

ostatnia aktualizacja 21.05.2019 wtorek 10:42

Na spotkanie z różami zaprasza w dniach 25-26 maja (sobota – niedziela) Kutnowski Dom Kultury.

więcej...

Ultra Kamieńsk

ostatnia aktualizacja 17.05.2019 piątek 10:15

3 dystanse biegów na najwyższym wzniesieniu w centralnej Polsce, które odbędą się w dniach 18-19 maja (sobota – niedziela), zaplanowano do rywalizacji w ramach piątej edycji Ultra Kamieńsk.

więcej...

Noc Muzeów po raz 15. w Łodzi

ostatnia aktualizacja 16.05.2019 czwartek 12:31

Ponad 36 różnych instytucji kultury i placówek bierze udział w tegorocznych obchodach Nocy Muzeów, w nocy z 18 na 19 maja. Wydarzenie polega na nieodpłatnym udostępnianiu w nocnych godzinach muzeów, galerii, instytucji kulturalnych i zabytkowych obiektów.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji