Facebook
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Witamy w serwisie visitlodzkie.pl, który przeznaczony jest dla każdego kto ma chęć odwiedzić województwo łódzkie. Strona wykorzystuje technologie informatyczne i mapy cyfrowe w służbie turystom, historykom, miłośnikom kultury oraz mieszkańcom regionu.
W serwisie visitlodzkie.pl znajdziesz wciąż rozbudowywane treści i materiały multimedialne dotyczące kultury regionu opracowane w postaci artykułów oraz kart informacyjnych obiektów atrakcji turystycznych i kulturalnych, wraz z wszechstronną listą obiektów bazy towarzyszącej. W prosty i przyjemny sposób każdy odwiedzający portal może zaplanować swój pobyt na Ziemi Łódzkiej.
Dział artykuły poświęcony jest turystyce i kulturze, tematy te mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy w kalendarium wydarzeń i imprez.

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Bądź Eco

ostatnia aktualizacja 16.10.2019 środa 12:54

Razem z Międzynarodowymi Targami Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food, przez trzy dni, od 18 do 20 października, w łódzkiej Hali Expo trwać będą Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO.

więcej...

Kamera Akcja

ostatnia aktualizacja 14.10.2019 poniedziałek 12:24

Między 17 a 20 października (czwartek - niedziela), w Szkole Filmowej w Łodzi odbędzie się jubileuszowy, 10. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja.

więcej...

Muzyka klubowa w labiryncie kamienic

ostatnia aktualizacja 14.10.2019 poniedziałek 11:21

19 października (sobota) po raz czwarty można przetańczyć całą noc, w trakcie największej łódzkiej imprezy klubowej Labirynt Festiwal.

więcej...

Wystawa Olbrzymy Oceanów

ostatnia aktualizacja 03.10.2019 czwartek 11:11

Wystawę olbrzymich mieszkańców oceanów można oglądać do 28 października w centrum handlowym Sukcesja w Łodzi (al. Politechniki 1).

więcej...

Modopolis Łódź

ostatnia aktualizacja 01.10.2019 wtorek 14:14

II Forum Mody Polskiej odbędzie się w dniach 4-6 października (piątek - niedziela) w Fabryce Sztuki w Łodzi (ul. Tymienieckiego 3).

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji