Facebook
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Witamy w serwisie visitlodzkie.pl, który przeznaczony jest dla każdego kto ma chęć odwiedzić województwo łódzkie. Strona wykorzystuje technologie informatyczne i mapy cyfrowe w służbie turystom, historykom, miłośnikom kultury oraz mieszkańcom regionu.
W serwisie visitlodzkie.pl znajdziesz wciąż rozbudowywane treści i materiały multimedialne dotyczące kultury regionu opracowane w postaci artykułów oraz kart informacyjnych obiektów atrakcji turystycznych i kulturalnych, wraz z wszechstronną listą obiektów bazy towarzyszącej. W prosty i przyjemny sposób każdy odwiedzający portal może zaplanować swój pobyt na Ziemi Łódzkiej.
Dział artykuły poświęcony jest turystyce i kulturze, tematy te mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy w kalendarium wydarzeń i imprez.

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Moto Weteran Bazar

ostatnia aktualizacja 14.01.2020 wtorek 11:26

Najbliższa giełda miłośników starych moto weteranów odbędzie się 25 stycznia (sobota), na terenach Expo Łódź, przy ul. Politechniki 4, aż do ulicy Stefanowskiego.

więcej...

Monster Trucks w Atlas Arenie

ostatnia aktualizacja 08.01.2020 środa 12:06

Przez trzy dni, od 10 do 12 stycznia, fani Monster Trucks mogą w łódzkiej Atlas Arenie, podziwiać tegoroczne widowisko Hot Wheels Monster Trucks Live.

więcej...

Sylwestrowy Air Show kolorowych dronów

ostatnia aktualizacja 31.12.2019 wtorek 10:24

Prezydent Miasta Łodzi, Hanna Zdanowska oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń, zapraszają na miejski, sylwestrowy pokaz świetlnych dronów.

więcej...

Grand Prix City Trail z Nationale-Nederlanden

ostatnia aktualizacja 30.12.2019 poniedziałek 13:13

Organizatorzy cyklicznych biegów City Trail z Nationale-Nederlanden, zapraszają na kolejny łódzki bieg przełajowy, który odbędzie się w dniu 5 stycznia (niedziela) w Parku Baden-Powella.

więcej...

Sylwestrowe koncerty

ostatnia aktualizacja 24.12.2019 wtorek 10:51

Jak co roku, miłośnicy spędzenia ostatnich godzin starego roku w rytmach muzyki innej niż dyskotekowa, mają w Łodzi do wyboru kilka koncertów sylwestrowych.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji