Facebook
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Witamy w serwisie visitlodzkie.pl, który przeznaczony jest dla każdego kto ma chęć odwiedzić województwo łódzkie. Strona wykorzystuje technologie informatyczne i mapy cyfrowe w służbie turystom, historykom, miłośnikom kultury oraz mieszkańcom regionu.
W serwisie visitlodzkie.pl znajdziesz wciąż rozbudowywane treści i materiały multimedialne dotyczące kultury regionu opracowane w postaci artykułów oraz kart informacyjnych obiektów atrakcji turystycznych i kulturalnych, wraz z wszechstronną listą obiektów bazy towarzyszącej. W prosty i przyjemny sposób każdy odwiedzający portal może zaplanować swój pobyt na Ziemi Łódzkiej.
Dział artykuły poświęcony jest turystyce i kulturze, tematy te mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy w kalendarium wydarzeń i imprez.

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Festiwal Filmowy Kino Dzieci

ostatnia aktualizacja 16.09.2019 poniedziałek 12:31

Już po raz szósty, w dniach od 21 do 26 września, w Kinie Galeria Charlie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci.

więcej...

Łódź kulinarnym centrum Polski

ostatnia aktualizacja 13.09.2019 piątek 10:37

Trwa trzecia edycja kulinarnego festiwalu „Jemy w Łodzi Food Fest", który zakończy się 22 września.

więcej...

Pet Fair 2019

ostatnia aktualizacja 11.09.2019 środa 15:25

Międzynarodowe Targi Zoologiczne Pet Fair odbędą się w dniach 13-15 września (piątek - niedziela) w Hali Expo w Łodzi (al. Politechniki 4).

więcej...

Igrzyska Wolności

ostatnia aktualizacja 09.09.2019 poniedziałek 15:21

Pod hasłem „Jak zwyciężają demokracje”, w dniach 13-15 września (piątek - niedziela), Łódź stanie się symbolicznym miastem wolności obywatelskiej.

więcej...

Lato odchodzi głośno

ostatnia aktualizacja 04.09.2019 środa 11:32

W dniach 6-8 września, MOSiR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim wypełni się fanami ciężkich brzmień w trakcie kolejnego festiwalu Summer Dying Loud.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji