Facebook
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Witamy w serwisie visitlodzkie.pl, który przeznaczony jest dla każdego kto ma chęć odwiedzić województwo łódzkie. Strona wykorzystuje technologie informatyczne i mapy cyfrowe w służbie turystom, historykom, miłośnikom kultury oraz mieszkańcom regionu.
W serwisie visitlodzkie.pl znajdziesz wciąż rozbudowywane treści i materiały multimedialne dotyczące kultury regionu opracowane w postaci artykułów oraz kart informacyjnych obiektów atrakcji turystycznych i kulturalnych, wraz z wszechstronną listą obiektów bazy towarzyszącej. W prosty i przyjemny sposób każdy odwiedzający portal może zaplanować swój pobyt na Ziemi Łódzkiej.
Dział artykuły poświęcony jest turystyce i kulturze, tematy te mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy w kalendarium wydarzeń i imprez.

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Ruszył Letni Festiwal Filmowy „TME Polówka”

ostatnia aktualizacja 15.07.2020 środa 13:44

Organizatorzy łódzkiego Letniego Festiwalu Filmowego będą ponownie czekać na widzów pięć razy w tygodniu, jak zawsze od godz. 21:00.

więcej...

Wytwórnia wraca do koncertów

ostatnia aktualizacja 14.07.2020 wtorek 09:59

W dniu 21 lipca (wtorek) o godz. 20:00, łódzki klub muzyczny Wytwórnia zaprasza na pierwszy duży koncert po przerwie związanej z epidemią koronawirusa, Pogo Mini Tour Ørganek 2020.

więcej...

Weekendowa oferta dla dorosłych w EC1

ostatnia aktualizacja 09.07.2020 czwartek 09:59

Letni cykl programów „Dobre widoki na wieczór” w Centrum Nauki i Technik EC1 opracowany został pod kątem oferty dla dorosłych odbiorców.

więcej...

Piotrkowska Otwarta

ostatnia aktualizacja 07.07.2020 wtorek 11:02

Łódzkie Centrum Wydarzeń zamierza przywrócić do życia i kulturalnego funkcjonowania najciekawsze przestrzenie ulicy Piotrkowskiej, w tym podwórka. To tam odbędzie się większość planowanych wydarzeń kulturalnych.

więcej...

Łódź startuje z VIII edycją Budżetu Obywatelskiego

ostatnia aktualizacja 16.06.2020 wtorek 10:08

Już od 22 czerwca można składać wnioski do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy Łodzi będą mieli na to dwa tygodnie.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji