Facebook
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Witamy w serwisie visitlodzkie.pl, który przeznaczony jest dla każdego kto ma chęć odwiedzić województwo łódzkie. Strona wykorzystuje technologie informatyczne i mapy cyfrowe w służbie turystom, historykom, miłośnikom kultury oraz mieszkańcom regionu.
W serwisie visitlodzkie.pl znajdziesz wciąż rozbudowywane treści i materiały multimedialne dotyczące kultury regionu opracowane w postaci artykułów oraz kart informacyjnych obiektów atrakcji turystycznych i kulturalnych, wraz z wszechstronną listą obiektów bazy towarzyszącej. W prosty i przyjemny sposób każdy odwiedzający portal może zaplanować swój pobyt na Ziemi Łódzkiej.
Dział artykuły poświęcony jest turystyce i kulturze, tematy te mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy w kalendarium wydarzeń i imprez.

Aktualności

Festiwal Kamera Akcja

ostatnia aktualizacja 12.10.2020 poniedziałek 13:21

11. Festiwal Kamera Akcja odbędzie się w terminie od 15 do 18 października, w dwóch odsłonach: offline oraz online.

więcej...

Festiwal Światła on line

ostatnia aktualizacja 16.09.2020 środa 14:34

Jubileuszowa 10. edycja Light.Move.Festival odbędzie się w ostatni weekend września (25-27.IX), w formule dostosowanej do aktualnych zagrożeń epidemiologicznych.

więcej...

Powrócił Jemy w Łodzi Food Fest

ostatnia aktualizacja 14.09.2020 poniedziałek 10:24

Łódź ponownie, do 20 września, stała się gastronomiczną stolicą Polski.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji