Facebook
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Witamy w serwisie visitlodzkie.pl, który przeznaczony jest dla każdego kto ma chęć odwiedzić województwo łódzkie. Strona wykorzystuje technologie informatyczne i mapy cyfrowe w służbie turystom, historykom, miłośnikom kultury oraz mieszkańcom regionu.
W serwisie visitlodzkie.pl znajdziesz wciąż rozbudowywane treści i materiały multimedialne dotyczące kultury regionu opracowane w postaci artykułów oraz kart informacyjnych obiektów atrakcji turystycznych i kulturalnych, wraz z wszechstronną listą obiektów bazy towarzyszącej. W prosty i przyjemny sposób każdy odwiedzający portal może zaplanować swój pobyt na Ziemi Łódzkiej.
Dział artykuły poświęcony jest turystyce i kulturze, tematy te mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy w kalendarium wydarzeń i imprez.

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Glenn Miller Orchestra w Łodzi

ostatnia aktualizacja 14.12.2018 piątek 12:28

Glenn Miller Orchestra, najpopularniejsza Big-Bandowa grupa na świecie, wystąpi 14 grudnia (piątek) w Teatrze Wielkim w Łodzi.

więcej...

Sieradzki Jarmark Adwentowy

ostatnia aktualizacja 12.12.2018 środa 11:54

Sieradzkie Centrum Kultury oraz Urząd Miasta Sieradz zapraszają do udziału w Jarmarku Adwentowym „Sieradz pod choinkę", który odbędzie się w dniu 15 grudnia (sobota).

więcej...

Ray Wilson przypomni w Łodzi ducha Genesis

ostatnia aktualizacja 10.12.2018 poniedziałek 12:10

Ray Wilson, obchodzący pięćdziesiąte urodziny charyzmatyczny szkocki wokalista, wystąpi w Filharmonii Łódzkiej w Łodzi, w dniu 12 grudnia (środa).

więcej...

Chór Alexandrowa ponownie występuje

ostatnia aktualizacja 06.12.2018 czwartek 12:45

Słynny Chór Alexandrowa wystąpi w reaktywowanym składzie w łódzkiej Atlas Arenie, w dniu 9 grudnia (niedziela).

więcej...

Il Volo ponownie w Polsce

ostatnia aktualizacja 03.12.2018 poniedziałek 15:46

Koncert włoskiej grupy wokalnej Il Volo odbędzie się 8 grudnia (sobota) w Atlas Arenie w Łodzi.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji