Facebook
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Witamy w serwisie visitlodzkie.pl, który przeznaczony jest dla każdego kto ma chęć odwiedzić województwo łódzkie. Strona wykorzystuje technologie informatyczne i mapy cyfrowe w służbie turystom, historykom, miłośnikom kultury oraz mieszkańcom regionu.
W serwisie visitlodzkie.pl znajdziesz wciąż rozbudowywane treści i materiały multimedialne dotyczące kultury regionu opracowane w postaci artykułów oraz kart informacyjnych obiektów atrakcji turystycznych i kulturalnych, wraz z wszechstronną listą obiektów bazy towarzyszącej. W prosty i przyjemny sposób każdy odwiedzający portal może zaplanować swój pobyt na Ziemi Łódzkiej.
Dział artykuły poświęcony jest turystyce i kulturze, tematy te mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy w kalendarium wydarzeń i imprez.

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Na Styku Kultur

ostatnia aktualizacja 18.03.2019 poniedziałek 13:08

Jubileuszowe, XXV Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur, odbędą się w Łodzi w dniach 22-24 marca (piątek – niedziela), w łódzkiej Hali Expo.

więcej...

Koncert „Niemen inaczej”

ostatnia aktualizacja 15.03.2019 piątek 12:16

Z okazji 80. urodzin Czesława Niemena, w Klubie Wytwórnia (Łódź, ul. Łąkowa 29), w sobotę, 16 marca, odbędzie się upamiętniający koncert „Niemen inaczej”.

więcej...

Florence and The Machine

ostatnia aktualizacja 13.03.2019 środa 10:37

15 marca (piątek) w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi charyzmatyczna wokalistka Florence Welch, wraz ze swoją grupą Florence + The Machine.

więcej...

XXII Łódzkie Targi Edukacyjne

ostatnia aktualizacja 11.03.2019 poniedziałek 14:35

Przez dwa dni, 13 i 14 marca (środa – czwartek), Łódź będzie centrum wydarzeń oświatowych, dzięki Łódzkim Targom Edukacyjnym, które odbędą się w Atlas Arenie.

więcej...

Teatr Piasku

ostatnia aktualizacja 08.03.2019 piątek 10:41

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent", zaprezentuje swoje umiejętności w Filharmonii Łódzkiej, w dniu 9 marca (sobota).

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji