Facebook
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Witamy w serwisie visitlodzkie.pl, który przeznaczony jest dla każdego kto ma chęć odwiedzić województwo łódzkie. Strona wykorzystuje technologie informatyczne i mapy cyfrowe w służbie turystom, historykom, miłośnikom kultury oraz mieszkańcom regionu.
W serwisie visitlodzkie.pl znajdziesz wciąż rozbudowywane treści i materiały multimedialne dotyczące kultury regionu opracowane w postaci artykułów oraz kart informacyjnych obiektów atrakcji turystycznych i kulturalnych, wraz z wszechstronną listą obiektów bazy towarzyszącej. W prosty i przyjemny sposób każdy odwiedzający portal może zaplanować swój pobyt na Ziemi Łódzkiej.
Dział artykuły poświęcony jest turystyce i kulturze, tematy te mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy w kalendarium wydarzeń i imprez.

Aktualności

Noc Muzeów 2020 w epoce pandemii

ostatnia aktualizacja 13.05.2020 środa 10:42

Największa w Polsce prezentacja muzealna online odbędzie się 16 maja (sobota) w Łodzi.

więcej...

Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi najlepszą opcją dla #zostanwdomu

ostatnia aktualizacja 15.04.2020 środa 11:43

Zachęcamy do odwiedzin profilu Centrum Nauki i Techniki EC1.

więcej...

Spektakle teatralne w internecie

ostatnia aktualizacja 26.03.2020 czwartek 14:42

Teatry, kina, muzea zamknięte, ale nic straconego. Teatr może przyjść do Ciebie. Zachęcamy do oglądania spektakli teatralnych za darmo w internecie.

więcej...

Oferty edukacji i kariery

ostatnia aktualizacja 09.03.2020 poniedziałek 11:52

W dniach 11-12 marca w Atlas Arenie odbędą się Łódzkie Targi Edukacyjne a 12 marca (czwartek) w Hali Expo odbędą się Targi Absolvent Talent Days.

więcej...

8 marca w Filharmonii

ostatnia aktualizacja 06.03.2020 piątek 11:32

Koncert 12 Tenorów & Diva to doskonała okazja, aby wieczór 8 marca spędzić w Filharmonii Łódzkiej, w atmosferze światowej wokalistyki.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji